Murator S.A.

Kilka słów o firmie MURATOR S.A.

MURATOR S.A. – jeden z największych polskich wydawców, niekwestionowany lider wśród wydawnictw branżowych, synonim rzetelności i fachowości. Wydajemy czasopisma o tematyce budowlanej, wnętrzarskiej, a także podróżniczej i żeglarskiej. Do wydawnictwa należy dziennik „Super Express” oraz kilkadziesiąt portali internetowych i projektów e-commerce.

W ofercie Muratora znajduje się największa w Polsce Kolekcja Projektów Gotowych - ponad 1300 projektów, w tym ponad 700 domów jednorodzinnych autorstwa ponad 70 architektów z całej Polski. Dodatkowo projekty: garaży, budynków usługowych (sklepów, przedszkoli, obiektów gastronomicznych, warsztatów, myjni, budynków agroturystycznych) i bogata oferta budynków dla rolnictwa. Każdemu Klientowi oferujemy bezpłatną, kompleksową usługę - od pomocy architekta w wyborze projektu po uzyskanie kredytu na budowę, a wraz z projektem także wiele dodatkowych materiałów informacyjnych, niezbędnych przy budowie domu. Wykonujemy również projekty na indywidualne zamówienia.

W 2004r Murator rozszerzył swoją działalność o bezpłatne usługi w zakresie doradztwa kredytowego. Murator FINANSE jest niezależną instytucją doradczą, niepowiązaną kapitałowo z żadnym bankiem. Współpracujemy ze wszystkimi najważniejszymi bankami, które udzielają kredytów hipotecznych. Zatrudniamy doświadczonych doradców w całej Polsce, którzy bezpłatnie pomogą Państwu wybrać najlepszy kredyt z pośród ofert wielu banków. Nasze usługi są całkowicie bezpłatne.

MURATOR S.A.

Ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa
+48 22 590 50 00, klienci@murator.com.pl
www.wydawnictwo.murator.pl

 

Murator PROJEKTY
+48 22 59 05 689 (555); projekty@murator.com.pl
www.projekty.murator.pl

 

Murator FINANSE Niezależni Doradcy Kredytowi
Infolinia: 801 56 86 86, dom@muratorfinanse.pl
www.muratorfinanse.pl
 

Przejdź do strony: Kontakt